درباره من

من امید امانی آذرماه سال ۱۳۵۴ در استان خوزستان متولد شدم، سال چهارم دبیرستان اولین تصمیم جدی‌ام را برای زندگی گرفتم من باید در دانشگاه سراسری قبول می‌شدم، تمام تلاشم را کردم و موفق شدم در کنکور قبول شوم و راهی تهران شدم.

پس از پایان تحصیلات باید بین دنیای کارمندی و داشتن یک کسب و کار مسیرم را انتخاب می‌کردم و من علاقه‌مند بودم کسب و کار خودم را راه بیاندازم.

با مشورت با دوستانی که در حوزه‌ی تبلیغات فعالیت داشتند کار خود را با دریافت سفارشات چاپ آغاز کردم.
با کمک تجربه‌ای که در طول مدت فعالیت به دست آوردم تصمیم به گسترش کار گرفتم و کارهای طراحی، گرافیک و هدایای تبلیغاتی را به مجموع خدمات پرمون اضافه کردیم.

در سال‌های بعد طراحی وب سایت و پرمون سازه را راه انداختیم و سپس تیم تولید موشن گرافی و تولید ویدئو به پرمون طرح اضافه شد، این تیم جز تجربه‌های خوشایند و موفق مادر پرمون طرح بود.

حالا نیروهای پرمون طرح زیاد شده بود و من احساس می کردم برای مدیریت بهتر پرسنلم باید مهارت‌های مدیریتی و ارتباطی بیشتری بیاموزم و شروع به گذراندن دوره‌های ارتباطات و بازاریابی و مدیریت کردم و در نهایت به توصیه دوستانم تحصیلاتم را در رشته ی MBA ادامه دادم.

با تجربه و دانشی که کسب کرده بودم مشاوره ارتباطات بازاریابی را برای مشتریان خود جهت اثر بخش کردن هزینه‌هایی که مشتریان برای تبلیغات صرف می‌کردند شروع کردم.

اکنون که دکتری خود در زمینه‌ی مدیریت کسب و کار به پابان رسانده‌ام به گسترش و پیشرفت پرمون طرح نگاه می‌کنم که هیچ جای پایانی ندارد.

در حال حاضر، حوزه دیجیتال مارکتینگ را در پرمون طرح به صورت جدی توسعه می‌دهیم و در پی تاسیس نمایندگی‌های پرمون طرح در خارج از ایران هستیم.

گواهینامه ها:

گذراندن دوره‌های آموزشی، شرکت درهمایش‌های مختلف بین‌المللی و ایرانی، کسب گواهینامه‌های مرتبط به مدیریت، تبلیغات و بازاریابی از جمله راه‌های بهبود فعالیت‌های حرفه‌ای من بوده است.